I.-7A - LETOHRAD, JABLONNÉ N/O, LANŠKROUN, MORAVSKÁ TŘEBOVÁ, SVITAVY

Letohrad

Spořilov č.p. 603                                  9:00-9:05

Spořilov č.p. 599                                  9:05-9:10

Spořilov č.p. 626                                  9:10-9:15

Spořilov č.p. 620                                  9:15-9:25

Náměstí Svobody                               9:25-9:30

Družstevní č.p. 591                              9:30-9:40

Kulturní Dům                                      9:40-9:45

28. Října č.p. 366                                 9:45-9:55

U Dvora č.p. 814                                  10:00-10:10

Alfonse Muchy č.p. 821                      10:10-10:15

F.V.Heka č.p. 736                                 10:15-10:25

Okrajová č.p. 643                                 10:30-10:35

Okrajová č.p. 721                                 10:35-10:40

Pražského povstání č.p. 627             10:40-10:45

Pražského povstání č.p. 624             10:45-10:50

SNP č.p. 462                                         10:50-10:55

Taušlova č.p. 419                                  10:55-11:00

U Potoka č.p. 775                                 11:00-11:05

U Potoka č.p. 810                                 11:05-11:15

Taušlova - Tříděný odpad                  11:15-11:20

Jabloňová u Olgy                                11:20-11:30

Jabloňová DPS                                     11:30-11:40

Jablonné

Nad školou                                            12:00-12:10

U Lipek č.p. 565                                    12:10-12:15

U Stadionu č.p. 443                             12:15-12:25

U Stadionu č.p. 416                              12:25-12:30

Lanškroun

U Papíren č.p. 123                                 13:00-13:05

Wolkerova č.p. 456                               13:05-13:10

U Papíren č.p. 197                                 13:10-13:15

Vančurova č.p. 459                               13:15-13:20

Seifertova č.p.                                        13:20-13:30

Moravská Třebová

Holandská č.p. 1394                             15:00-15:10

Holandská č.p. 1398                             15:10-15:20

Hřebečská č.p. 1552                              15:20-15:25

Jiráskova č.p. 1209                                15:25-15:30

Západní č.p. 1257                                  15:30-15:35

Jiráskova č.p. 1209                                15:35-15:40

Alšova č.p. 1370                                     15:45-15:50

Nerudova č.p. 1339                               15:50-15:55

Mánesova Křižovatka                          15:55-16:00

Mánesova Křižovatka č.p. 1038         16:00-16:05

Nové Sady                                              16:10-16:15

Křiž. Polní A Tř. Alej                              16:15-16:20

Tovární 1077                                           16:25-16:30

Svitavy

Větrná u pošty                                      17:30-17:35

Na Vějíři č.p 328                                    17:35-17:40

Na Vějíři trafika                                     17:40-17:45

Větrná č.p. 624                                      17:45-17:50

Větrná č.p. 629                                      17:50-17:55

Svitavská č.p. 20                                    17:55-18:00

Felberova č.p. 670                                 18:05-18:10

Felberova č.p. 683                                 18:10-18:15

M. Pojmanové č.p.                                 18:25-18:40

M. Majerové č.p.                                     18:40-18:45